Team

SAM_6381.JPG

Management/ Fysiotherapeut

Neurorevalidatie

NAH

Parkinson

MS

NMA

Dystonie

FNS

h.pouwer@fysiosport-mb.nl

Hans Pouwer

SAM_6289.JPG

Management/ Fysiotherapeut

COPD

Covid-19

Reuma

Ademhalingstraining

Gesuperviseerde looptraining (etalagebenen)

p.gestel@fysiosport-mb.nl

Pieter van Gestel

SAM_7542.JPG

Management/ Fysiotherapeut

Master Manueel therapie

Echografie

Shockwave/EPTE

Neuralgische Amyotrofie (NA)

Medical taping

k.staps@fysiosport-mb.nl

Kenny Staps

SAM_6566.JPG

Fysiotherapeut

COPD

Covid-19

Osteoporose

Valpreventie

Dry Needling

j.veer@fysiosport-mb.nl

Jeanette de Veer

SAM_6271.JPG

Fysiotherapeut

 

Dry Needling

Neurorevalidatie

Echografie

Shockwave/EPTE

Shockwave bij spasticiteit

r.couwenberg@fysiosport-mb.nl

Rob Couwenberg

SAM_6272.JPG

Fysiotherapeut

 

Oedeemtherapie

Oncologie

COPD

Reuma

Medical Taping

r.leijten@fysiosport-mb.nl

Rianne Leijten

SAM_6622.JPG

Fysiotherapeut

 

 

Master Sportfysiotherapie

Performance training

Medical Taping

s.dekkers@fysiosport-mb.nl

Stefan Dekkers

SAM_7546.JPG

Fysiotherapeut

 

Neurorevalidatie

Dance 4 Health

Medical Taping

m.tiggelen@fysiosport-mb.nl

Maartje v Tiggelen

 

Neurorevalidatie

Dance 4 Health

Medical Taping

m.tiggelen@fysiosport-mb.nl

Logo FST - origineel (zonder achtergrond).png

Fysiotherapeut


 

Master Geriatriefysiotherapie

Dry Needling

Medical taping

mj.loon@fysiosport-mb.nl

Marie-José van Loon

SAM_6395.JPG

Fysiotherapeut



Neurorevalidatie

Dry Needling

Medical Taping

Shockwave bij spasticiteit

r.sambeeck@fysiosport-mb.nl

Ruud van Sambeeck

SAM_6437.JPG

Fysiotherapeut


Neurorevalidatie

Medical Taping


 

f.hendrikx@fysiosport-mb.nl

Femke Hendrikx

SAM_7520.JPG

Fysiotherapeut

Sport-gerelateerde klachten

Schouder-elleboog-pols

Medical Taping

Dry Needling

Bewegingswetenschappen

j.backx@fysiosport-mb.nl

Jaap Backx

 

Neurorevalidatie

Dance 4 Health

Medical Taping

m.tiggelen@fysiosport-mb.nl

Logo FST - origineel (zonder achtergrond).png

Fysiotherapeut


 

Master Manueel therapie i.o.

Dry Needling

Medical taping

b.bressers@fysiosport-mb.nl

Bob Bressers

350_Lilian-Staps.jpg

Bewegingsdeskundige

 

 

Leefstijl & preventie

Dance 4 Hea

Medical Taping

l.staps@fysiosport-mb.nl

Lilian Staps

SAM_7532.JPG

Bewegingsagoog


Fysiofitness
Leefstijl & preventie
Doelgroepen

 

k.boom@fysiosport-mb.nl

Kim van den Boom

 

Neurorevalidatie

Dance 4 Health

Medical Taping

m.tiggelen@fysiosport-mb.nl

Logo FST - origineel (zonder achtergrond).png

Bewegingsagoog


Fysiofitness

Omnisportief

Fysiotherapeut i.o.

m.vegt@fysiosport-mb.nl

Meike van der Vegt

SAM_6408.JPG

Ergotherapeut


Handtherapie

Reuma
NAH

Parkinson

MS

l.pouwer@fysiosport-mb.nl

Leontien Pouwer

Logo FST - origineel (zonder achtergrond).png

Ergotherapeut


NAH
Covid-19
Chronische pijn/vermoeidheid
Burn-out klachten
Til en transfertechnieken

w.walsum@fysiosport-mb.nl

Wytse van Walsum

SAM_7539.JPG

Ergotherapeut



Parkinson
EDOMAH
Til en Transfer technieken

p.tilborghs@fysiosport-mb.nl

Pleun Tilborghs

SAM_6355.JPG

Management assistente 

Financiele administratie

Declaraties

Zorgverzekeraar / advies

a.dieker@fysiosport-mb.nl

Astrid Dieker

SAM_7525.JPG

Administratie



 

HKZ/ ISO certificering

Zorgverzekeraar / advies

e.vries@fysiosport-mb.nl

Elze de Vries

IMG_0193 2_edited.jpg

Administratie

 

Planning

Personeel

Financieel fysiofitness


 

l.achterberg@fysiosport-mb.nl

Lonnie Achterberg

SAM_6325_edited.jpg

Administratie

 

Planning

HKZ/ ISO certificering

PR


 

c.pas@fysiosport-mb.nl

Ceciele van de Pas

foto joost.png

PR- Medewerker

 

PR

Vormgeving

Promoties
 

j.horvers@fysiosport-mb.nl

Joost Horvers